Rome Empire War 761 – بازی استراتژیک جذاب «نبرد امپراتوری روم» برای اندروید

Rome Empire War: Strategy Games، یک بازی استراتژیک و سرگرم‌کننده از استودیو JOYNOWSTUDIO است که سابقه ساخت بازی‌هایی همچون Aliens Agent: Star Battlelands، Elite SWAT، Happy Cooking: Chef Fever، World War 2: Eastern Front 1942، WW2: Strategy Commander، World War 2: Strategy Games و Survival Ark: Zombie Plague Battlelands را دارد. این بازی به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته و امکان پرداخت‌های درون برنامه‌ای را نیز داراست. برای اولین بار در ایران، ما با افتخار یک بازی دیگر را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم که به دو صورت معمولی و مود شده در دسترس قرار گرفته است.

استودیو JOYNOWSTUDIO با تخصص خود در ساخت بازی‌های استراتژیک و تاکتیکی، با عناوینی که تا به امروز منتشر کرده، جزو استودیوهایی است که به طور خاص در زمینه‌ی بازی‌های استراتژیک و تاکتیکی فعالیت دارد. المان استراتژی در تمام بازی‌های این توسعه‌دهنده واضح است. بازی Rome Empire War: Strategy Games با بهبودهای گسترده نسبت به عناوین پیشین، عنوان اولین بازی رسمی این استودیو را تشکیل می‌دهد. داستان بازی به امپراتوری روم باستان مرتبط بوده و این نکته باعث شده که با تغییر موضوع از جنگ جهانی دوم، استودیو به ساخت بازی‌هایی با ماهیت‌های نوین بپردازد. در ادامه، با ما در نرم افزار لودهمراه باشید تا با ویژگی‌های کلی این بازی آشنا شویم.

Rome Empire War 761 – بازی استراتژیک جذاب «نبرد امپراتوری روم» برای اندروید

بازی Rome Empire War: Strategy Games، همانطور که از نامش پیداست، یک اثر کاملاً استراتژیک است که در آن شما وارد نقش یکی از بزرگترین فرماندهان ارتش امپراتوری روم باستان می‌شوید و برای به دست آوردن شکوه و افتخار سرزمین رم مبارزه خواهید کرد. دورهٔ زمانی انتخاب شده برای این بازی، دوران حکومت جولیوس سزار است، یکی از بزرگترین دیکتاتورهای تاریخ بشریت. جولیوس سزار همیشه به دنبال گسترش مرزهای امپراتوری روم بوده و حتی با خیانت به اطرافیانش برای حفظ قدرت تلاش کرده است. اما با این حال، تصمیمات او به منظور بزرگنمایی امپراتوری روم مثبت بوده و او در دوره‌های متعدد توانسته است در تاریخ روم به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کند. در بازی Rome Empire War: Strategy Games، شما برای حصول بر پیروزی‌های مختلف تلاش خواهید کرد.

مانند سایر بازی‌های استراتژیک، در Rome Empire War: Strategy Games نیز امکان تربیت و استفاده از نیروهای نظامی متنوع از پیاده‌نظام‌ها گرفته تا کماندانان و سوارکاران وجود دارد. شما باید همچون یک فرمانده واقعی، با تاکتیک‌ها و استراتژی‌های جنگی، بهترین تصمیمات را برای نبردهای پیش‌رو انتخاب کنید. اگر از دوست‌داران یا آشنایان بازی‌های استراتژیکی نیستید، ممکن است در این بازی برای دستیابی به موفقیت‌های مطلوب نیاز به تمرینات بیشتری داشته باشید.

در طول بازی Rome Empire War: Strategy Games، شما قادر خواهید بود سرزمین‌های مختلفی را تحت کنترل قرار داده و بخش‌های مختلفی از جهان را به تصرف در آورید، همچنین مرزهای خود را گسترش دهید. برای آشنایی بیشتر، می‌توانید ویدئوی تریلر معرفی بازی را مشاهده کنید و سپس از طریق لینک‌های مستقیم نرم افزار لود، آخرین نسخه این بازی را برای دستگاه اندرویدی خود دانلود کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *