A 2048 Fishing 1.14.17 – بازی پازل -استراتژیک ماهیگیری 2048 برای اندروید + مود

ماهیگیری 2048، یک عنوان جذاب و دلنشین در دنیای بازی های پازلی و استراتژیک، از استودیوی Nexelon کره ای به نام A 2048 Fishing به شما معرفی می‌شود. این بازی زیبا به صورت رایگان تولید و ارائه شده است. Nexelon با علاقه بسیار به ماهیگیری، تاکنون چندین بازی مختلف در این زمینه را ساخته و منتشر کرده است. نگاه منحصر به فرد این استودیو نسبت به ماهیگیری، نکته‌ای جذاب و توجه‌برانگیز است. فعالیت ماهیگیری به تنهایی یک زمینه آرامش‌بخش است و Nexelon با ساخت بازی‌های آرام و بدون استرس، سعی دارد تا تعداد زیادی از علاقه‌مندان را جذب کند، و این هدف به نظر موفقیت‌آمیزی تبدیل شده است.

بازی‌های برجسته این استودیو، از جمله Fishing Life، Fishing Season: River To Ocean، Monster Fishing 2020 و Poly Star: Prince Story بوده‌اند که پیشتر در نرم‌افزار لود معرفی شده بودند. در این مطلب، ما قصد داریم یک بازی جذاب دیگر از این استودیو را به عنوان اولین وب‌سایت اندرویدی ایران معرفی کرده و منتشر کنیم. بازی مورد نظر که A 2048 Fishing نام دارد، همانند سایر بازی‌های ماهیگیری است، اما با یک رویکرد جدید به ساخت یک بازی چندسبکی، شاهد چیزی متفاوت هستیم.

A 2048 Fishing 1.14.17 – بازی پازل -استراتژیک ماهیگیری 2048 برای اندروید + مود

در بازی A 2048 Fishing، همانند نامش نشان می‌دهد، شما با تجربه‌ای ماهیگیری در قالب بازی‌های 2048 روبرو خواهید شد. این بازی از دو بخش اصلی تشکیل شده است. بخش اول، بخش پازلی، به اقتباس از سبک 2048 طراحی شده است که تقریباً هر بازیکنی با آن آشناست. در این نوع بازی‌ها که با اعداد زوج سر و کار دارند، شما باید در یک جدول با ادغام اعداد زوج مشابه (مانند عدد 2)، عدد دوبرابری آن‌ها را بسازید. به عنوان مثال، با ادغام عدد 4 با یک عدد 4 دیگر، می‌توانید عدد 8 بسازید. این روند با تلفیق عدد 8 با یک عدد 8 دیگر ادامه پیدا کرده و به تدریج به اعداد بزرگ‌تر منتهی می‌شود. در A 2048 Fishing همین روند وجود دارد، اما هر عدد نمایانگر یک نوع خاص از ماهی می‌باشد. به طور طبیعی، با تلفیق ماهی‌های دارای اعداد کمتر، می‌توانید ماهی‌های با ارزش‌تری را آنلاک کنید.

پس از اینکه جدول شما به تعداد کافی ماهی پر شده باشد، مرحله ماهیگیری آغاز می‌شود! در بخش دوم بازی، با استفاده از ابزارهای مختلف ماهیگیری مانند قلاب یا تور، ماهی‌هایی که صید کرده‌اید را به داخل قایق خود بیاورید. این بخش به تنهایی چالش خاصی ندارد و صرفاً به عنوان یک بخش تکمیلی برای بخش اول مطرح است، اما با طراحی مناسب و تحسین‌برانگیز، از این بازی جلوه‌ی جدیدی به وجود آمده است، که از تکرار و کلیشه‌ای بودن جلوگیری می‌کند.

در طول حل پازل‌ها، با کسب امتیاز، پول به دست می‌آورید که می‌توانید از آن آیتم‌های ارتقاءی مانند قایق بهتر، لباس‌های با کیفیت بالاتر، قلاب‌های بهتر و موارد دیگر را آنلاک کنید. A 2048 Fishing هم‌اکنون با نسخه مود شده‌اش در نرم افزار لود در دسترس است. این بازی ماهیگیری 2048 تا کنون توانسته است امتیاز 4.0 از 5.0 را کسب کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *